Women in Technology Egyesület Közgyűlés
Megtartotta idei közgyűlését a WiTH Egyesület, a 4iG székházban
Inspiráló szakmai közegben tartotta meg idei közgyűlését a Women in Technology Hungary (WiTH) Egyesület a 4iG székházában.
A közgyűlés során elfogadásra került az Egyesület 2025. évi pénzügyi és szakmai beszámolója, valamint meghatározásra kerültek a következő időszak legfontosabb feladatai és célkitűzései.
A WiTH Egyesület kiemelten fontos küldetése, hogy erősítse a nők szerepvállalását a technológiai szektorban, támogassa a női vezetőket, valamint mentorálással és szemléletformálással inspirálja a következő női generációkat.
Hiszem, hogy a technológia, az edukáció és a női szakmai közösségek együtt képesek valódi társadalmi változásokat elindítani.



