"Kösz, jól vagyok!" Tényleg?!
Lelki Egészség Roadshow Veresegyházon
Élmény, gondolkodás, kapcsolódás
7–8. osztályos diákok egy inspiráló délelőttön vehettek részt, ahol játékos, élményalapú módon beszélgettünk a lelki egészségről és a digitális világ kihívásairól.
Improvizációs színház az Itt és most Társulattal, a programot Novák Péter moderálta.
Számtalan interaktív civil stand megjelent, a Kulturális és Innovációs Minisztérium meghívására.
Közös gondolkodás a fiatalokkal a mindennapi dilemmákról.
Nem vagy egyedül – és segítséget kérni rendben van!
A kampány legfontosabb üzenete, hogy a lelki egészség a mindennapi élet természetes része, és a fiataloknak segítséget kell kapniuk a felmerülő konfliktusaik és nehézségeik felismeréséhez, illetve kezeléséhez.
A fiatalok mentális jólléte közös felelősségünk!



